opinie klientów

tari 03.02.15 23:50

„Czasem w życiu decydujemy się na jakiś krok, bo czujemy, że czegoś brakuje, że coś powinniśmy zrobić, chociaż nie wiemy zbyt dobrze, czy to będzie właściwe posunięcie. Za namową koleżanki zdecydowałam się na szkolenie oferowane przez firmę Human Advice. Miało to być spotkanie indywidualne, co mimo wcześniejszych wątpliwości okazało się strzałem w dziesiątkę. Spotkanie zostało profesjonalnie przygotowane i poprowadzone, nie zabrakło też miłych akcentów i niespodzianek. Już w trakcie szkolenia ujawniły się moje ukryte wcześniej potrzeby, co spowodowało zmianę celu tego spotkania. Zdumiała mnie spostrzegawczość prowadzącej, elastyczność, z jaką nadała nowy kierunek naszej pracy i umiejętność dostosowania się do nagle ujawnionych potrzeb klienta. Potrzeb, których zaspokojenie gwarantowało również zrealizowanie celu szkolenia. Spotkanie to pozytywnie mną wstrząsnęło i pobudziło do działania. Polecam serdecznie indywidualne szkolenia w firmie Human Advice.”

Dorota Szczygłowska www.dodizajn.pl 01.02.15 17:37

Polecam, miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Magdę Komarnicką i był to na pewno dobrze i pożytecznie spędzony czas.

 

J. Kempa 26.01.15 22:25

Bardzo gorąco polecam indywidualne szkolenia on-line z zarządzania czasem! 🙂

 

Ewelina Hanus 25.01.15 21:42

Polecam bardzo serdecznie współpracę szkoleniowo- doradczą z firmą Human Advice z Wrocławia. Ewelina Hanus – Dyrektor PROACTIVE Centrum Wspierania Aktywnej Przedsiębiorczości.

 

Urszula Kierot 24.01.15 20:57

Polecam szkolenia w firmie Human Advice . Profesjonalizm , efektywność . Pozdrawiam Urszula Kierot Firma Mamut

 

Dodaj komentarz