Public Relations

Wrocław, 01.02.2016

Odkryj swoje kwantowe JA na GROUPONIE…

Firma szkoleniowo-doradcza Human Advice z siedzibą we Wrocławiu wprowadziła na międzynarodowy rynek szkoleń e-lerningowych szkolenie Meritum coachingu w praktyce z certyfikatem w języku polskim oraz angielskim w promocyjnej cenie na najpopularniejszej w Polsce internetowej platformie zakupowej GROUPON.PL z siedzibą w Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone.
eKurs jest dostępny w ofercie promocyjnej tylko do końca lutego 2016r. Od marca firma wprowadza udoskonaloną wersję PREMIUM e-kursu, która będzie zawierała dodatkowo moduły wzbudzania stanu fal alfa w mózgu, który wspomaga proces szybszego uczenia się.
Jeszcze w tym roku firma planuje wprowadzić na rynek urządzenie 3 D wspomagające proces edukacyjny poprzez uczenie się w bezpośredniej i natychmiastowej komunikacji podświadomości zbiorowej z indywidualną, czyniąc oferowane szkolenia najnowocześniejszymi i najbardziej innowacyjnymi szkoleniami na rynku światowym.
Zastosowane w promocyjnej wersji e-kursu narzędzia e-learningowe rozwijają i wpływają na synchronizację obu półkul mózgowych, która z kolei wpływa na zwiększenie kreatywności a wtedy nauka staje się dużo łatwiejsza, przyjemniejsza, bardziej efektywna i trwała. Poprawia się również koncentracja oraz pamięć. Kurs zawiera także zastosowanie odkryć z zakresu fizyki kwantowej w rozwoju osobistym i zawodowym.
e-Kurs tworzą  treści merytoryczne, ćwiczenia interaktywne, testy, krzyżówki, quizy, puzzle mające na celu rozwój wiedzy, świadomości, umiejętności oraz kompetencji niezbędnych na rynku pracy.
W programie kursu m.in. Charakterystyka zawodu coacha, Profesjonalna usługa coachingowa, Odkrywanie możliwości, potencjału, zasobów, talentów, umiejętności, Samoocena i przekonania dotyczące otaczającej rzeczywistości – diagnoza i zmiana, Umiejętności coachingowe, Modele rozmów coachingowych, Narzędzia coachingowe, Uczenie się przez całe życie.
e-Kurs Meritum coachingu w praktyce składa się z 40 godzin zegarowych, tworzących 8 jednostek szkoleniowych – lekcji, każda lekcja to 10 sesji szkoleniowych trwających po 30 minut. Dostęp do platformy e-learningowej jest aktualny przez 2 miesiące od momentu aktywacji e-kursu.
Wersja demonstracyjna jest dostępna w serwisie YOU TUBE pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=MejN3fHzNyI&feature=share
Szkolenie jest dostępne w promocyjnej cenie przez jedną z największych, najbardziej znanych i popularnych w Polsce platform do zakupów on-line – GROUPON – pod adresem https://www.groupon.pl/deals/human-advice-1
Do każdej lekcji e-kursu klient ma do dyspozycji test –egzamin potwierdzający nabytą wiedzę, umiejętności i kompetencje w trakcie e-kursu. Po rozwiązaniu elektronicznego testu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje informację zwrotną o jego wyniku w swoim panelu osobistym użytkownika platformy e-learningowej.
E-kurs jest skierowany do osób, które:
•    są zainteresowane rozpoczęciem wykonywania zawodu coacha
•    pracują już w zawodzie i chciałyby potwierdzić certyfikatem swoją wiedzę, umiejętności oraz  kompetencje
•    pracujących w działach HR i PR
•    chciałyby się przekwalifikować lub poszerzyć zakres swoich kompetencji
•    są zatrudnione na stanowiskach menadżerskich, kierowniczych, liderskich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności coachingowe
•    właścicieli małych, średnich i dużych firm, którzy chcą osiągać zaplanowane cele biznesowe i osobiste, wprowadzać zmiany, zwiększać efektywność i kreatywność, motywować i rozwijać kompetencje zatrudnionych ludzi
•    które  stosują w swojej pracy narzędzia rozwoju osobistego: doradców zawodowych, facylitatorów, trenerów, psychologów, trenerów personalnych, pracowników służby zdrowia ,dietetyków, pracowników pomocy społecznej,
•    do studentów kierunków psychologicznych, pedagogicznych, ekonomicznych, itp.
•    wszystkich pozostałych osób zainteresowanych doskonaleniem rozwoju osobistego
Do platformy e-learningowej każdy klient może się zalogować w jednym z 3 wybranych przez siebie języków: języku polskim, angielskim lub rosyjskim. Po ukończeniu e-kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający jego ukończenie w wersji papierowej z programem kursu oraz ilością liczby godzin po polsku i angielsku wraz z niespodzianką szkoleniową.

***
Human Advice – firma szkoleniowo-doradcza z siedzibą we Wrocławiu jest członkiem sieci i partnerem platformy Obserwatorium e- Jobs, e-Skills & e-Competences. Firma otrzymała międzynarodowy znak doskonałości – The Label of Excellence, który wyróżnia organizacje szkoleniowe oferujące usługi dążące do rozwoju i doskonalenia szkolenia zawodowego oraz odpowiadające wymaganiom europejskiego rynku w zakresie ICT. Firma posiada także certyfikat Firma Przyjazna Internatom za wysoki standard komunikacji z klientami oraz dopasowanie oferty do potrzeb Internatów oraz jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych wojewódzkiego urzędu pracy.

Kontakt dla mediów: E: media@humanadvice.com.pl T: +48 71 700 01 73

plik do pobrania – 20160201__informacja_prasowa_human_advice

Dodaj komentarz